On-line 3měsíční
intenzivní studium
DPH 2022

Input:

DUZP u služeb poskytovaných po určité období

22.4.2024, , Zdroj: Verlag DashöferDoba čtení: 1 minuta

2024.9.5
DUZP u služeb poskytovaných po určité období

Ing. Zdeněk Kuneš

VYŠLO V ČÍSLE 9/2024

Firma poskytuje služby časově omezené využití SW (časově omezená licence) po dobu 6, 12 nebo 24 měsíců. Ve smlouvě není uvedeno datum uskutečnění zdanitelného plnění.

Fakturuje se zpravidla v průběhu období.

Kdy DUZP nastává?

Odpověď

Jedná se o poskytnutí služby, u které se podle § 21 odst. 3 ZDPH zdanitelné plnění považuje za